LEVUS
heading-icon
Огляд проєкта

Проєкт оформлення вуличної фотозони

       Рекламна агенція LEVUS з гордістю представляє успішний проєкт оформлення вуличної фотозони для медичної лабораторії “Ескулаб”. Ця фотозона була створена спеціально для новорічних свят, щоб привернути увагу відвідувачів та створити святковий настрій.

Концепція та дизайн

Фотозона у вигляді подарунка:

  • Основною ідеєю фотозони є великий подарунок, всередині якого знаходяться дзеркала з підсвічуванням, що створюють ефект безкінечності.
  • Дзеркала та освітлення встановлені таким чином, що відвідувачі, потрапляючи всередину, відчувають себе у казковій атмосфері з нескінченними відображеннями світла та новорічних декорацій.

Зовнішнє оформлення:

  • Зовнішні стінки подарунка прикрашені логотипами “Ескулаб” та різноманітними новорічними вирізаними фігурками з підсвіткою.
  • Фігурки включають в себе сніжинки, ялинки та інші новорічні символи, що додають святкового настрою та приваблюють відвідувачів до фотозони.

Проєкт вуличної фотозони для медичної лабораторії “Ескулаб” став яскравим прикладом інноваційного підходу рекламної агенції LEVUS до створення святкових декорацій. Ця фотозона не лише привертає увагу та радує відвідувачів, але й підсилює позитивний імідж медичної лабораторії “Ескулаб”, додаючи новорічного настрою всім оточуючим.

Зовнішнє оформлення

Фотозона у формі подарунка

Зовнішнє оформлення
Логотип та вивіски

Зовні та всередині фотозони

Логотип  та вивіски
Підсвітка

Зовні та всередині фотозони, на логотипі

Підсвітка
Дата проєкту

Проєкт виконаний у 2023 році

Дата проєкту


Готові працювати з нами?

Наша команда готова! Чекаємо на вашу заявку, щоб втілити ваші маркетингові ідеї в реальність!Залишити Заявку


Готові працювати з нами?

We Build Building and Great Homes.

We successfully cope with tasks of varying complexity, provide long-term guarantees and regularly master new technologies.

Get in touch

(+380) 50 318 47 07

65 Allerton Street 901 N Pitt Str, Suite 170, VA 22314, USA

Facebook Twitter Linkedin