LEVUS

РА Levus подасть документи та допоможе у найкоротші терміни отримати дозвіл на розміщення

Levus розробить дизайн зовнішньої реклами з урахуванням брендбука та фірмового стилю вашої компанії

Великий досвід у розробці проекту ескізу рекламного засобу з конструктивним рішенням

Пропонуємо світлодіодні екрани різних типів в оренду за вигідними цінами

Ми прагнемо не лише до створення красивого дизайну, але й до розробки стратегічної основи вашого бренду

Відтепер ваш бізнес може отримати унікальний стиль від рекламної агенції LEVUS


Готові працювати з нами?

Наша команда готова! Чекаємо на вашу заявку, щоб втілити ваші маркетингові ідеї в реальність!Залишити Заявку


Готові працювати з нами?

Команда фахівців LEVUS забезпечує клієнту повний перелік послуг, пов’язаних з розробкою, виробництвом, юридичним супроводом і монтажем рекламної продукції. За більш ніж 10-річну практику ми зуміли створити зручну для споживача концепцію роботи, об’єднали зусилля найкращих спеціалістів у галузі, під своїм початком. З огляду на наявність вельми успішних кейсів за великими проєктами, можна сміливо зрозуміти, що висока якість послуг, що надаються, — саме те, що потрібно нашим клієнтам.

Брендбук

Брендбук — один з основних елементів брендингу. Це розробка і фізичне втілення елементів бренду: зображення, стиль, колірне оформлення, логотипи та інші атрибути, розроблені під певну цільову аудиторію. Замовляючи послуги з реклами «з нуля», створення брендбуку є обов’язковим для успішного розвитку компанії.

Розміщення зовнішньої реклами

Монтаж великих рекламних об’єктів, об’ємних банерів або дахових установок регулюється законодавством України. Щоб уникнути проблем під час встановлення та мінімізувати ризики відкриття судових проваджень, ми пропонуємо кожному клієнту юридичний супровід. Юридичний відділ рекламного агентства LEVUS гарантує вам:

  • оперативну консультацію з будь-якого питання, пов’язаного з принципом розробки та узаконення рекламної продукції;
  • перевірку відповідності концепції реклами Закону України «Про рекламу»;
  • підготовку портфеля документів для подачі у відділ містобудування вашого міста, ГУ Національної поліції, Мінкульт, департаменти КМДА архітектури та охорони культурної спадщини;
  • допомогу в оцінці та виборі місця для розміщення будь-якого типу реклами.

Всі послуги зовнішньої реклами, замовлені в агентстві LEVUS, передбачають юридичний супровід, для усунення ризиків, пов’язаних з їх розміщенням.

Дизайн та оформлення

Оскільки ми пропонуємо виготовлення рекламної продукції повного циклу, клієнти LEVUS можуть розраховувати на індивідуальну розробку дизайн-проєкту, оформлення приміщень і брендування. Чим об’ємнішим буде іміджеве замовлення, тим кращої конверсії можна очікувати. За рахунок побудови багаторівневого маркетингу створюється не тільки інструмент залучення споживача до бізнесу клієнта, а й розробляється концепція збільшення довіри до бренду.

Оренда обладнання

Будь-які послуги реклами вимагають масштабування. Тільки збільшуючи якість і обсяг візуальної реклами ви зможете успішно просувати свій продукт на території України і далеко за її межами. Сьогодні ми пропонуємо клієнтам і постійним партнерам LEVUS можливість переходу на цифрові джерела реклами.

За допомогою оренди світлодіодних екранів ви зможете гарантувати бізнесу максимальне охоплення цільової аудиторії, при мінімальних інвестиціях. Замовити розробку цифрової реклами та її розміщення на екранах міста можуть власники бізнесу в найбільших містах країни: Київ, Харків, Одеса, Миколаїв, Кривий Ріг, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Чернігів, Вінниця та Полтава. Уточнюйте можливість оренди рекламного місця у менеджерів агентства LEVUS.

We Build Building and Great Homes.

We successfully cope with tasks of varying complexity, provide long-term guarantees and regularly master new technologies.

Get in touch

(+380) 50 318 47 07

65 Allerton Street 901 N Pitt Str, Suite 170, VA 22314, USA

Facebook Twitter Linkedin