LEVUS

Led екран, який можна брати в оренду – найзручніший спосіб просування реклами у випадку разових заходів. Насправді такі пристрої вартують досить дорого і передбачають багато вкладень додаткових коштів, пов’язаних з транспортуванням, встановленням, підключенням тощо. Тому найкращим виходом у подібній ситуації стане прокат екрану, який дозволить вирішити всі проблеми одночасно.

Агенція Levus – як ми працюємо

Зовнішня та внутрішня реклама ті інші супроводжуючі послуги – основний напрямок роботи нашої агенції. Завдячуючи нам, ви можете легко вирішити питання з просування своєї продукції або послуг, а також якісно виконати інформативні завдання. 

Оренда led екранів — одна із послуг, якою часто користуються представники комерційних компаній та організацій, і яка надається у відповідності зі специфікою поставлених задач. Особливості надання послуг такого плану передбачають наступне:

 • оренда світлодіодного екрану, ціна якої частіше вже входить до послуги, надається з урахуванням місця встановлення конструкції;
 • всі нюанси неодмінно обговорюються безпосередньо під час укладання договору про послугу;
 • клієнт зобов’язаний притримуватися елементарних правил безпеки, які прописуються для встановлення та користування обладнанням;
 • у разі пошкодження екрану з вини замовника можливе додаткове стягнення оплати за ремонт.

В чому переваги оренди екранів у Levus?

Цей вид послуги є надзвичайно вигідним, оскільки ви зможете значно зекономити час та фінансові вкладення, доручаючи справу професіоналам. Співпраця з нашим рекламним агентством відзначається безліччю переваг, серед яких найбільш вагомими є наступне:

 • можливість у зручному режимі демонструвати потрібну вам інформацію;
 • у вас не буде проблем, пов’язаних з перевезенням та зберіганням апаратури;
 • у нашому випадку прокат led екранів передбачає залучення послуг спеціалістів, які виконають монтажні роботи, під’єднають обладнання, і за необхідності – усунуть всі неполадки у роботі конструкції;
 • вам не треба самостійно розбиратися в технічних показниках – фахівці агенції підкажуть правильний варіант обладнання, який повністю вас влаштовуватиме;
 • вам надається можливість вибирати різні дисплеї для різних заходів, а не користуватися лише однією моделлю.

Треба сказати, що сфера застосування світлодіодних пристроїв досить широка. Найчастіше потребується оренда екранів на захід з великою кількістю учасників. Зазвичай їх встановлюють на великих концертах або спортивних змаганнях на стадіоні, даючи можливість кожному глядачу перебувати безпосередньо у атмосфері загального свята. Потрібні вони і для створення відео стіни, коли потрібно збільшити аудиторію свого заходу. Нерідко екрани компактних розмірів орендуються під час проведення бізнес презентацій, наукових конференцій тощо. Незамінні вони і під час весільних чи ювілейних масових вечірок, на корпоративних святах, під час промо-акцій.

Особливості та різновиди послуг з оренди екранів

Світлодіодні екрани – це принципово нове слово в технологіях індустрії медіа, яка набирає великої ваги у різному середовищі. Найбільш дієвим такий формат є для рекламних та івентових напрямків. Оренда лед екрану забезпечує можливість отримати яскраву та чітку картинку — навіть, якщо на нього потрапляють прямі сонячні промені. Таким чином, подібні пристрої дуже добре зарекомендували себе під час демонстрації вдень на вулиці. Кут огляду при цьому складає до 179 градусів.

Екрани, які ми пропонуємо користувачам, застосовують SMD світлодіоди. Така розробка передбачає наявність у корпусі одного діода трьох світлодіодів. Такий формат освітлення дає змогу створювати колір у результаті комбінації червоного, зеленого і синього відтінків. Завдячуючи цій технології, виробники можуть розміщувати елементи освітлення в межах 2,5 мм один від одного.
З точки зору габаритів наша агенція надає різні формати рекламних дисплеїв:

 • Оренда великих екранів стає можливою через використання методу збирання їх блоками. Для цього використовуються модулі різних конфігурацій, які монтуються для отримання безшовного зображення. Згадана вище відстань між діодами забезпечує гарну контрастність, чіткість зображення та інтенсивність кольорів. Таким чином глядачі можуть побачити зовсім невеликі деталі зі значної відстані.
 • Оренда екранів компактних розмірів стає доречною у випадках, коли потрібно проводити певні заходи в невеликих приміщеннях. Вони вибираються з різним діапазоном діагоналі, та можуть використовуватися навіть у тимчасовому наметі.

Для техніки, яка надається нами в оренду, неодмінно потребується відповідальний підхід. Наша компанія пропонує всі інші необхідні компоненти для встановлення та експлуатації екранів на світло діодах будь-яких розмірів. 

При цьому ви можете розраховувати на кваліфіковану допомогу та проведення низки допоміжних робіт. Розміщуючись географічно у Києві, також забезпечуємо послугу в Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Кривому Розі, у Полтаві, Вінниці та в інших містах по всій Україні.
Працівники нашої агенції добре знають, наскільки важлива для вас кожна подія або організація святкового дня. А тому ми завжди готові сприяти правильному підбору оптимальної техніки для кожного окремого випадку.


Готові працювати з нами?

Наша команда готова! Чекаємо на вашу заявку, щоб втілити ваші маркетингові ідеї в реальність!Залишити Заявку


Готові працювати з нами?

We Build Building and Great Homes.

We successfully cope with tasks of varying complexity, provide long-term guarantees and regularly master new technologies.

Get in touch

(+380) 50 318 47 07

65 Allerton Street 901 N Pitt Str, Suite 170, VA 22314, USA

Facebook Twitter Linkedin