LEVUS


Готові працювати з нами?

Наша команда готова! Чекаємо на вашу заявку, щоб втілити ваші маркетингові ідеї в реальність!Залишити Заявку


Готові працювати з нами?

Незалежно від сфери діяльності бізнесу, якісна зовнішня реклама — його обличчя і один з основних способів залучення цільової аудиторії. Рекламна агенція LEVUS забезпечує українські бренди та компанії, що працюють на території країни, даховими установками, банерами, фасадним обклеюванням та іншими елементами outdoor друкованої та цифрової продукції. Ми пропонуємо клієнтам сервіс повного циклу, який може бути корисний як при масштабуванні бізнесу, так і при створенні нового бренду.

Види зовнішньої реклами

Стаціонарна і тимчасова рекламна продукція для розміщення зовні приміщення — один з основних елементів брендингу і найдієвіший спосіб створення високоякісного маркетингового продукту. За рахунок різноманітності форматів і типів розміщення, фахівці LEVUS пропонують клієнту максимальний спектр послуг, який спрямований на різні групи цільової аудиторії з можливістю розробки свіжої споживчої бази.

До найбільш ефективних і затребуваних видів зовнішньої реклами відносять:

 • об’ємні літери та вивести;
 • дахові конструкції;
 • підвісні світлові та несвітлові елементи;
 • фасадні банери та перетяжки;
 • брендоване обклеювання фасадів і стекол;
 • іменні покажчики, скроли, таблички та вказівники. 

Також власникам малого та середнього бізнесу в Україні можуть бути вигідні лайтбокси, брендмауери та сітілайти, що встановлені в торгових центрах або на жвавих вулицях міста. Завдяки власному виробництву компанії LEVUS, нашим клієнтам стають доступні всі види outdoor-реклами незалежно від типу, формату або розміру.

Переваги зовнішньої реклами

Для різного виду бізнесу експерти відділу маркетингу та соціології в агенції LEVUS можуть запропонувати різні типи рекламної продукції, щоб домогтися максимальної конверсії за заявленою вимогою. 

Зовнішня реклама покликана вирішити низку поточних завдань клієнта:

 • залучення нових покупців;
 • збільшення товарообігу і середнього чека;
 • рекламування новинок, певних товарів або послуг, які потребують просування;
 • масове інформування цільової аудиторії;
 • формування іміджу бренду, його розвиток на новій території;
 • розширення клієнтської бази шляхом максимального охоплення населення міста.

Цільовий напрямок будь-якої реклами — нагадування потенційному споживачеві про ваш магазин, сервіс і послуги. Організація комплексу рекламних продуктів дасть змогу більш точково вплинути на іміджеве сприйняття, створити офлайн воронку продажів і забезпечити нативність маркетингового продукту завдяки використанню правильного дизайну, кольорів і шрифтів. Це зробить ваш бренд незабутнім і впізнаваним, що вкрай важливо як невеликому бізнесу, так і корпоративному гіганту.

Виробництво реклами повного циклу

За понад 10-річну історію роботи агентства LEVUS ми побудували виробництво форматного та індивідуального маркетингу, що включає всі наявні види візуальної реклами. Виробництво реклами відбувається в кілька етапів:

 1. Заповнення брифу, складання технічного завдання для маркетологів і відділу дизайну.
 2. Розробка дизайн-макету, з урахуванням побажань клієнта та особливостей місця розміщення рекламного продукту.
 3. Узгодження макетів, коригування.
 4. Відправка макетів у виробничі цехи, виготовлення друкованої продукції, банерів, об’ємних і світлових вивісок.
 5. Цифровізація розроблених макетів і логотипів для можливості надалі їх оперативного використання у виробництві реклами з розміщенням на тимчасових майданчиках.
 6. Відправлення готової продукції на об’єкт замовника, монтаж і підключення.

Додатковим кроком для деяких типів реклами є перевірка розроблених макетів юридичним відділом компанії LEVUS. Юристи агентства перевіряють відповідність способів розміщення та інформативну частину, Законам України “Про рекламу”. За необхідності ми підготуємо необхідні документи для отримання дозволу на розміщення будь-якої маркетингової продукції.

Не всі носії зовнішньої реклами можна використовувати без відповідних дозволів. У законодавчій частині прописані деякі обмеження як щодо способів і місць розміщення банерів, поліграфії чи дахових вивісок, так і щодо змісту. Саме тому перевірка всіх документів юристами є обов’язковим кроком для низки рекламних матеріалів і продуктів.

Зовнішня реклама по всім містам України

Понад 5 років тому рекламне агентство LEVUS вийшло на всеукраїнський ринок. Півтора десятиліття до цього фахівці вивчали різні види впливу маркетингу на населення столиці, тому сьогодні забезпечує високоякісною продукцією, у тому числі, підприємців з областей. Найбільшу присутність нашої компанії в регіонах забезпечили найбільші товарні підприємства. 

Реклама, яка розроблена і створена нашими фахівцями сьогодні, відома в десятках регіональних центрів і великих містах країни: Одеса, Київ, Харків, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Чернігів, Миколаїв, Полтава, Кривий Ріг. Тому завдання будь-якої складності, розробка брендингу з нуля, поетапне збільшення та масштабування маркетингових кампаній разом з LEVUS є доступним для підприємців та керівників бізнесу з усієї території України

We Build Building and Great Homes.

We successfully cope with tasks of varying complexity, provide long-term guarantees and regularly master new technologies.

Get in touch

(+380) 50 318 47 07

65 Allerton Street 901 N Pitt Str, Suite 170, VA 22314, USA

Facebook Twitter Linkedin