LEVUS

Вивіски — ефективні рекламно-інформаційні технології

Зовнішня реклама – один з найбільш ефективних методів просування актуальної інформації. Правильно розроблений та оформлений банер (вивіска) дає можливість підвищити впізнаваність фірми чи об’єкту, активувати запити на певні найменування, залучити якомога більше нових клієнтів чи споживачів. При цьому такий формат реклами вирізняється високою практичністю, забезпечуючи тривалий термін дії.

Особливості застосування вивісок

Без цього елементу важко уявити міський ландшафт. Зазвичай під цим поняттям мається на увазі рекламний носій, який перебуває безпосередньо біля об’єкту. Основна його мета полягає у приверненні уваги до певної локації. Найчастіше вони розміщуються:

 • над входом або біля входу приміщення;
 • на фасаді будівлі;
 • на даху. 

Переважно виготовляються вивіски на замовлення, оскільки у такому випадку важливо враховувати її функціональне призначення та напрям цільової аудиторії. Вони виконують іміджеву опцію, по суті, являючи собою візитівку будівлі. Завдячуючи їй, людина відразу розуміє, що знаходиться всередині приміщення, навіть, не заходячи туди. Оформлення такого виду реклами та особливості використовуваних матеріалів передбачають певні вимоги з точки зору якості та ефективності. А тому доручити процес виготовлення вивіски бажано досвідченим фахівцям.

Чому варто замовити цю послугу у Левус?

Розташовуючись у Львові, ми забезпечуємо виробництво рекламних засобів для замовників по всій Україні. Послугами нашої компанії користуються замовники з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Запоріжжя, тощо. Вважаючись рекламним агентством повного циклу, ми пропонуємо виконання всіх процесів від А до Я. До інших переваг співробітництва з нами можна вважати наступне:

 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • більше 10 років досвіду роботи у даній сфері;
 • допомога у створенні дизайну вивіски;
 • оптимальні конструктивні рішення;
 • висока якість, зумовлена власним виробництвом;
 • сприяння отримання дозволу від відповідних органів на розміщення зовнішньої реклами.

Замовляючи у Левус вивіски, Київ та інші міста України можуть розраховувати на ефективність їх дії протягом тривалого часу експлуатації. 

Різновиди рекламних вивісок

Новітні технології дають можливість виготовляти різноформатні варіанти із застосуванням сучасних практичних матеріалів. Каталог виробів такого плану включає наступні типи вивісок:

Світлові літери – можуть бути в різних розмірах та стилях. Основа їх виробляється з міцного алюмінієвого профілю, покритого фарбою. Основна частина – акрилова. Світловий ефект забезпечують SMD світлодіоди лінзовані.

 • Неонові — такі вивіски Львів має фактично всюди, де потрібні дієва реклама. Їх особливістю є надзвичайно широка кольорова гама. У ролі базового компоненту тут виступає скляна труба діаметром в 10-15 мм.
 • Об’ємні літери без підсвічування. Вони виробляються з алюмінієвого профілю та композитного листа. Також допускається виробництво зі сталі.
 • Об’ємні літери – вони мають таку ж основу, як і в попередньому випадку, яка доповнюється підсвічуванням в різних кольорах.
 • Консольна — замовити вивіску такого виду можна у світловому або не світловому форматі, односторонніми і двосторонніми різних форм. Зазвичай такі варіації монтуються до стіни з одного боку або до спеціальної опори.
 • Банерна. Для її виготовлення використовується особлива банерна тканина, яка закріплюється на каркас. Окремі варіанти допускають безкаркасний монтаж.
 • Металеві – виробляються у різному форматі зі сталі. Товщина лицьової частини складає 1,5 мм, крайки – 1 мм. Поверхня покривається антикорозійною порошковою фарбою у потрібному дизайні.

Детальний перелік основних пропозицій можна знайти безпосередньо на сайті рекламної агенції. Клієнти можуть замовити вироби у стилі лофт, ретро та інше. Класифікація передбачає також розподілення на інформаційні, організаційні та інші вивіски – Хмельницький і всі міста України замовляють їх для організацій, магазинів, торговельних центрів, освітніх, лікувальних та інших закладів.

Подати заявку на замовлення послуги ми пропонуємо через сайт, або зателефонувавши на вказаний номер.


Готові працювати з нами?

Наша команда готова! Чекаємо на вашу заявку, щоб втілити ваші маркетингові ідеї в реальність!Залишити Заявку


Готові працювати з нами?

We Build Building and Great Homes.

We successfully cope with tasks of varying complexity, provide long-term guarantees and regularly master new technologies.

Get in touch

(+380) 50 318 47 07

65 Allerton Street 901 N Pitt Str, Suite 170, VA 22314, USA

Facebook Twitter Linkedin