LEVUS

Іміджева Indoor реклама від агенції LEVUS — високоякісний маркетинговий інструмент для вашого бізнесу. Команда фахівців займається розробкою брендованого оформлення приміщень магазинів, торгових і виставкових залів, офісів і приватних клінік. Завдяки правильному використанню простору, всередині одного приміщення можуть бути розміщені вивіски, об’ємні логотипи, цифрові панелі, пресволи та персоналізовані стенди, які підкреслюватимуть загальну концепцію вашого бізнесу.

Особливості інтер’єрної реклами

Внутрішня рекламаце різновид маркетингового інструменту, який об’єднує в собі елементи брендингу та інформативність. Завдяки поєднанню яскравої картинки на друкованій продукції, що запам’ятовується, з правильно продуманим текстом фахівцям рекламного агентства LEVUS вдається значно збільшити інтерес цільової аудиторії бізнеса, вплинути на кількість покупок і середній чек. 

Інтер’єрне оформлення є невід’ємною частиною брендингу. Зображення, плавність ліній, шрифт або слоган, які розміщені всередині магазину або в стінах торгових центрів, належать до підвиду внутрішньої реклами. Особливість її полягає в можливості впливу безпосередньо на цільову аудиторію, але тільки за умови розроблення концепції фахівцями.

Indoor-реклама під ключ

LEVUS займається створенням рекламної продукції повного циклу. Команда фахівців протягом 20-ти років займається брендингом і доопрацюванням іміджевого маркетингу. Сьогодні численні клієнти рекламного агентства з усіх регіонів України можуть розраховувати на низку послуг з персоналізації:

  1. Розробка концепції реклами
  2. Створення унікальних логотипів бренду
  3. Підбір шрифту для текстової та інформаційної продукції
  4. Підготовка дизайн-макетів
  5. Цифровізація рекламного продукту
  6. Виготовлення друкованої та цифрової реклами за узгодженими макетами
  7. Юридичний супровід від моменту підписання договору до реалізації проєкту

Персональний менеджер дасть змогу швидко скласти технічне завдання, яке одразу ж буде надіслано проджект-менеджеру і дизайнеру. Правильно складений бриф дає можливість експертам агентства LEVUS у стислі терміни створити по-справжньому діючий рекламний продукт, який ефектно та ефективно прикрасить вашу зону зустрічі покупців і навіть загальну площу ТЦ або бізнес-центру.

Сучасний напрям реклами

Один з найбільш затребуваних напрямків діяльності компанії — цифровізація всієї друкованої продукції. В сучасних реаліях це необхідно як малому бізнесу, що розвивається, так і корпоративним замовникам — ринок диктує свої потреби. Всі види внутрішньої реклами, що розробляються маркетологами і дизайнерами агентства LEVUS персонально під конкретне приміщення, в майбутньому можуть бути використані повторно в різних напрямках:

  • при розробці Digital-marketing продукції;
  • для оформлення соціальних мереж в єдиній концепції з уже відкритими торговими точками;
  • з метою здешевлення розробки інтер’єрних табличок, вивісок і банерів у нових офісах і магазинах;
  • у випадках запуску цифрових банерів, встановлення інтерактивних панелей у торгових зонах;
  • при оренді нових місць indoor-реклами.

Цифровізація друкованої продукції дає змогу багаторазово перевипускати рекламні елементи, використовуючи приклади вже працюючої реклами від LEVUS — це набагато швидше і вигідніше, ніж замовлення друку з нуля. Тепер розширювати сферу впливу на ринок збуту в регіонах стало набагато простіше, адже персоналізований контент у цифровому форматі доступний кожному замовнику нашого рекламного агентства.

Хочете дати конкурентам у своєму міст привід нервувати? 

Рекламне агентство LEVUS — одна з компаній, що найбільш динамічно розвиваються на ринку України. За останні 5 років ми значно розширили географію своєї присутності та стали надійним партнером для сотень представників малого та середнього бізнесу. В умовах здорової конкуренції інтер’єрна реклама дає змогу збільшити приплив нових клієнтів майже вдвічі та при цьому підвищити ймовірність повторної покупки на 62%.

Правильно змодельовані та продумані види внутрішньої реклами, що працюють разом, — гарантія переваги над конкурентами. Сьогодні LEVUS забезпечує якісним рекламним контентом клієнтів з десятків найбільших міст країни — це Запоріжжя, Дніпро, Одеса, Харків, Київ, Львів, Миколаїв, Полтава та Чернігів.

Хочете дати конкурентам у своєму міст привід нервувати? Пропонуємо безплатну консультацію у менеджерів нашого рекламного агентства — відкривайте новий напрямок бізнесу, розширюйте мережу магазинів, масштабуйте компанію або створюйте впізнаване ім’я. Рекламна агенція LEVUS — досвідчений та перевірений часом партнер, який дозволить зробити це швидко і з мінімальними ризиками.


Готові працювати з нами?

Наша команда готова! Чекаємо на вашу заявку, щоб втілити ваші маркетингові ідеї в реальність!Залишити Заявку


Готові працювати з нами?

We Build Building and Great Homes.

We successfully cope with tasks of varying complexity, provide long-term guarantees and regularly master new technologies.

Get in touch

(+380) 50 318 47 07

65 Allerton Street 901 N Pitt Str, Suite 170, VA 22314, USA

Facebook Twitter Linkedin