LEVUS

Плоскі та об’ємні металеві літери — один із підтипів рекламних вивісок, який набирає величезної популярності. Доступність рекламної продукції для outdoor породила величезну кількість однотипних пластикових лайтбоксів і світлових вивісок. Рекламне агентство LEVUS пропонує вам підкреслити унікальність свого бренду, його витонченість і неповторність, використовуючи літери з нержавіючої сталі, які відмінно впишуться в інтер’єр будь-якого приміщення і не залишаться без уваги зовні будівлі.

У чому особливість металевих букв

Сьогодні все більша кількість клієнтів віддає перевагу строгості стилю, поєднуючи його з плавністю ліній і унікальністю дизайну. Намагаючись відійти від звичного більшості акрилу та органічного скла, перевагу частіше віддають саме металу. Металеві каркаси для рекламної продукції завжди вигідно вирізнялися міцністю і довговічністю, але завдяки унікальним рішенням дизайнерів LEVUS, цей матеріал був відмінно адаптований для декоративних рішень.

Види металевих букв

Незважаючи на непрозорість, матеріал має масу вигідних для клієнта властивостей. Він піддатливий фарбуванню, має приємні для ока переливи і абсолютно не боїться опадів або вітрів. Завдяки модернізації власного виробництва, рекламне агентство LEVUS готове забезпечити клієнта різними форматами виробів, з посиленим каркасом, додатковим покриттям фарбою і підсвічуванням.

Металеві літери виробляються з нержавіючої сталі, але для додавання унікальності у візуалізації на них може бути нанесене додаткове обклеювання або гравіювання. Часто метал комбінують з іншими матеріалами:

 • Скляна, дзеркальна або пластикова основа. Найчастіше застосовуються при створенні інформаційних табличок, вивісок у магазинах і офісах.
 • ПВХ або тоноване (обклеєне) оргскло. Такі комбінації актуальні, якщо є завдання створити об’ємні букви з металу. Металевим тут залишається лише лицьова частина, а об’єму надається завдяки матеріалу, що просвічується, що дає змогу збільшити розмаїття видів підсвічування.
 • Різні види металу. Логотипи та вивіски, створені з різних типів металу, дають змогу органічно об’єднувати фрезеровані, об’ємні та підсвічувані букви. 

Таблички, вивіски, накладні або стаціонарні металеві літери — все це елемент іміджевого маркетингу, який активно використовується під час неймінгу та брендингу бізнесу.

Виготовлення букв із металу

Виробничий процес у рекламному агентстві LEVUS запускається тільки після повного узгодження макета замовником. При першому зверненні, менеджери компанії попросять вас заповнити детальний бриф, з описом цільової аудиторії, концепції бізнесу, особистими побажаннями. На основі наданої інформації буде розроблено кілька дизайн-макетів (якщо ви замовляєте виготовлення реклами під ключ), узгоджені всі особливості узгодженості маркетингової стратегії. 

Якщо виробництво зачіпає виготовлення іменних або інформаційних табличок і тонких вивісок, то клієнт спільно з дизайнером підберуть розміри, шрифт, шаблон і загальний стиль. У виробництво запускається весь проєкт або його узгоджена частина — все залежить безпосередньо від поставленого завдання. Якщо ж літери з металу замовляються для розміщення на вулиці, даху або фасаді будівлі, то додатково потрібен юридичний супровід.

Персоналізація металевих букв

Залежно від місця розміщення і розміру замовленої продукції, букви металеві можуть виготовлятися з урахуванням персоналізації виробу, під бренд. Для більшої відповідності загальному візуальному концепту, дизайнери рекламного агентства LEVUS можуть запропонувати вам:

 • матове, глянсове або дзеркальне покриття лицьового боку;
 • забарвлення букв у золото, бронзу або срібло, обклеювання в будь-який колір;
 • опрацювання освітлення або підсвічування букв різних кольорів і яскравості;
 • підбір спеціальних шрифтів, що відповідають тенденціям бренду.

У разі брендування або замовлення брендбуку «з нуля», дизайнери та маркетологи створять будь-який дизайн та оформлення. Букви металеві можуть стати як самостійною одиницею, так і частиною загальної дизайн-стратегії.

Дозвіл на розміщення рекламної продукції

Юридичний відділ агентства LEVUS виконує відразу кілька основних завдань:

 • Перевіряє відповідність макета вимогам і стандартам, згідно з чинним законодавством.
 • Оцінює місце монтажу, виходячи з норм ДСТУ.
 • Переглядає, чи входить будівля, на фасаді або даху якої будуть розміщені букви з металу, до списку архітектурних пам’яток.
 • Готує документи для отримання дозволу на монтаж.
 • Передає готовий пакет документів клієнту.

Юридичний супровід клієнтів рекламного агентства LEVUS здійснюється як при одиничних невеликих замовленнях, так і при комплексному виробництві друкованої та іншої продукції.

Реклама від LEVUS у містах України

 1. Сьогодні продукцію, розроблену дизайнерами нашої компанії і виготовлену на власному виробництві, можна зустріти в кожному обласному центрі. Ми продовжуємо розвиватися в регіонах, пропонуючи вам купити металеві букви за персональним дизайном у Києві, Одесі, Харкові, Львові, Миколаєві, Дніпрі, Чернігові, Кривому Розі, Вінниці, Запоріжжі та Полтаві. Замовити детальний прорахунок вартості виготовлення, доставки і монтажу об’ємних металевих літер ви можете у менеджера рекламного агентства LEVUS.


Готові працювати з нами?

Наша команда готова! Чекаємо на вашу заявку, щоб втілити ваші маркетингові ідеї в реальність!Залишити Заявку


Готові працювати з нами?

We Build Building and Great Homes.

We successfully cope with tasks of varying complexity, provide long-term guarantees and regularly master new technologies.

Get in touch

(+380) 50 318 47 07

65 Allerton Street 901 N Pitt Str, Suite 170, VA 22314, USA

Facebook Twitter Linkedin