LEVUS

Дахові установки — різновид рекламного носія, який встановлюється безпосередньо на дах будівлі або верхню частину фасаду. Являє собою простий, але міцний і надійний тип кріплення світлового короба, об’ємних букв або банера. Конструкція передбачає кілька ребер жорсткості, що дає змогу витримувати великі навантаження, що вкрай важливо за великих розмірів рекламної продукції. Найчастіше для монтажу конструкції потрібен спеціальний дозвіл, який необхідно отримати ще до розміщення реклами. Замовити дахові установки в рекламному агентстві LEVUS ви можете за індивідуальними розмірами і з персональним дизайном.

Реклама на даху від LEVUS

Наше агентство понад 10 років займається розробкою, виробництвом, узаконенням і монтажем великогабаритної реклами на дахах будинків і торгових центрів Києва. За роки роботи було виконано тисячі найскладніших проєктів за індивідуальними замовленнями. Це дало змогу налагодити виробничий процес, а реклама на дахах будинків виготовляється одночасно з отриманням дозволу на її монтаж, що дає змогу істотно заощадити час клієнта. При першому зверненні клієнта в агентство, персональний менеджер відповість на основні питання і запропонує різні варіанти реклами.

Вся реклама на дахах будинків виготовляється в кілька етапів:

 • Клієнт заповнює бриф, вказує основні завдання, побажання. На основі цієї інформації буде складено технічне завдання, яке передається до відділу дизайну.
 • Після оцінки розмірів і складності конструкції розробляється персоналізований дизайн-макет.
 • Узгодження макета відбувається за допомогою візуалізації виробу, з урахуванням особливостей будови будівлі, розмірів даху.
 • Перевірка проєкту юристами рекламного агентства LEVUS, підготовка пакета документів для отримання дозволу на монтаж.
 • Виготовлення дахових установок, спільно з системою монтажу, підсвічуванням і додатковим зовнішнім освітленням.
 • Після отримання необхідних документів і виготовлення рекламної продукції, її відправляють до місця подальшої установки і монтують.

Дахові вивіски вважаються одним із найпростіших, але дієвих видів реклами. До них відносять не тільки габаритні букви або лайтбокси, встановлені на великих ТЦ або офісних будівлях. Іноді наші дизайнери реалізують невеликі локальні проєкти, які монтують на одноповерхових будівлях або нежитлових прибудовах.

Юридичний супровід

Оскільки в Україні реклама на даху будівлі не заборонена, за умови відповідності її змісту основним законам, отримувати дозвіл на монтаж потрібно не завжди. Насамперед необхідно визначити місце монтажу конструкції та її тип. Наступним кроком буде оцінка габаритів і додаткових особливостей. Найчастіше дозволи необхідні якщо:

 • установка має великі габарити або вагу;
 • має бути монтаж на старовинні будівлі, пам’ятки архітектури;
 • система монтажу передбачає розміщення вивіски на фасаді під дахом;
 • конструкція розташовуватиметься поблизу доріг або паркування.

Вкрай важливо мати на руках не тільки проєктну документацію від фахівців LEVUS, а й актуальні дозволи на монтаж від міських служб управління і контролю. Більш популярними подібні види реклами залишаються серед корпоративних замовників і представників міжнародного бізнесу, які хочуть закріпити за собою статус лідера галузі в регіоні або місті. Саме тому дахові рекламні установки частіше обирають габаритні, інколи комбіновані з медіа-екранами чи елементами підсвітки. Усе це потребує попереднього узгодження, щоб мінімізувати ризики отримання штрафу від органів регулювання чи виконавчих служб.

Види дахових установок

Простота і витонченість цього різновиду реклами дала змогу величезній кількості бізнесменів увічнити свої компанії. Досить часто власники будівель комерційного призначення пропонують підприємцям можливість монтажу габаритної реклами на дахах, що за невеликої ціни виробництва конструкції видається досить розумною інвестицією. Головним тут буде вибір рекламного елемента. Як накришну рекламу найчастіше використовують:

 • плоскі або об’ємні букви з металу, органічного скла або ПВХ;
 • блокові або габаритні банерні сітки, інші види великоформатної друкованої поліграфії;
 • світлові короби, об’ємні або плоскі вивіски;
 • різні види цифрової реклами: LED-дисплеї, медіа-екрани;
 • комбіновані конструкції, з різними методами підсвічування та освітлення.

Кожна дахова рекламна конструкція передбачає першочергове створення надійного каркаса. На його основі можуть бути змонтовані різні види продукції, але за умови повторного отримання дозволів від органів контролю за рекламою.

Дахові установки з підсвічуванням

Додаткове освітлення в останнє десятиліття стало нормою для більшості видів реклами. За мінімальних додаткових витрат, підсвічування дає змогу значно збільшити охоплення, а у вечірній і нічний час логотип або назва компанії стають помітнішими для потенційного покупця. Дахові установки, незважаючи на свої величезні розміри, теж виробляються з використанням різних елементів освітлення:

 • зовнішні спрямовані джерела світла, розташовані знизу або зверху конструкції;
 • LED-стрічки по периметру короба або кожної літери;
 • вбудоване підсвічування;
 • цифрові елементи та екрани, які крім створення унікальної форми можуть нести додаткове інформування для цільової аудиторії.

Ці та інші види освітлення дахових установок, розроблених і виготовлених фахівцями рекламної агенції LEVUS, ви можете зустріти в десятках найбільших міст, серед яких: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Львів, Кривий Ріг, Вінниця, Полтава та Чернівці. Ми пропонуємо замовити якісну рекламу з підсвіткою чи без, незалежно від регіону розміщення, адже компанія LEVUS працює на території всієї України.


Готові працювати з нами?

Наша команда готова! Чекаємо на вашу заявку, щоб втілити ваші маркетингові ідеї в реальність!Залишити Заявку


Готові працювати з нами?

We Build Building and Great Homes.

We successfully cope with tasks of varying complexity, provide long-term guarantees and regularly master new technologies.

Get in touch

(+380) 50 318 47 07

65 Allerton Street 901 N Pitt Str, Suite 170, VA 22314, USA

Facebook Twitter Linkedin