LEVUS

Інформаційна вивіска – «обличчя» будь-якого магазину, салону, кафе, офісу. Варто зазначити, що ІВ не є рекламним засобом і, на відміну від останнього, не вимагає внесення щомісячної плати у разі її розміщення на будівлі, що знаходиться у комунальній власності.

Інформаційна вивіска – це ідеальне рішення для власників бізнесу, що розміщується на першому поверсі будівлі. Незважаючи на існуючі обмеження для вивісок (розмір – не більше 3 кв.м., розміщення не вище за перший поверх, не повинно містити закликів до купівлі товару, його переліку тощо), за її допомогою можна наочно донести до клієнта вашу назву та знак для товару та послуги.
Для розміщення інформаційної вивіски необхідно подати документи, що встановлюють право на приміщення, фотографію, ескіз вивіски, паспорт фасаду (за наявності). Швидко та якісно розробляємо та подаємо усі необхідні документи для того, щоб уже через 10 днів ви могли розмістити вивіску.


Готові працювати з нами?

Наша команда готова! Чекаємо на вашу заявку, щоб втілити ваші маркетингові ідеї в реальність!Залишити Заявку


Готові працювати з нами?

We Build Building and Great Homes.

We successfully cope with tasks of varying complexity, provide long-term guarantees and regularly master new technologies.

Get in touch

(+380) 50 318 47 07

65 Allerton Street 901 N Pitt Str, Suite 170, VA 22314, USA

Facebook Twitter Linkedin