LEVUS

Таблички — дієва і доступна реклама

Зорієнтуватися на вулицях міста та в малознайомих місцях буває досить важко без зручних вказівників. Раніше люди вирішали цю проблему, запитуючи напрям у перехожих або дізнаючись потрібну інформацію зарані. Зараз в подібних ситуаціях добре виручають інформаційні таблички, які цілком можна віднести до сегменту рекламної продукції. На зараз таких тип виробів є надзвичайно затребуваним, а різні формати їх забезпечують можливість виконання багатьох функцій.

Критерії та характерні особливості табличок 

Навігаційні вивіски такого плану присутні фактично у всіх галузях. Їх можна побачити на вулицях, в банківських організаціях, в комерційних закладах, в торгових та розважальних центрах. З точки зору призначення таблички можна розділити на вказівні та інформаційно-попереджувальні. Мета виробів першого виду – орієнтація на місці, вказівка правильного напрямку. Інформаційні працюють на попередження з метою запобігання небезпечних ситуацій тощо.

Виготовлення таблички передбачає використання надійних та зносостійких матеріалів, а до оформлення висуваються певні вимоги:

 • зображення та надписи на них мають бути максимально чіткими та зручними для візуального сприйняття;
 • тексти пишуться зрозумілою для навколишніх мовою;
 • малюнки розміщуються у потрібному ракурсі;
 • у пріоритеті – яскравий дизайн, який відразу впадає в око.

Виконати таблички на замовлення у гарній якості можуть лише досвідчені майстри. Саме такі працюють у рекламній агенції Левус, пропонуючи широкий спектр послугу у форматі «під ключ».

Як ми працюємо

Досвід роботи більше 10 років дозволяє виконувати замовлення на високому рівні. У процесі використовуються матеріали у вигляді металу, деревини, багатошарового пластику, акрилу тощо. Майстри застосовують різні методи нанесення зображення та оформлення – гравірування, фрезерування, травлення, друк, плівкова аплікація. Суть роботи полягає у наступному:

 • збір потрібної нам інформації та розробка дизайну;
 • вибір потрібного матеріалу та відповідного методу виготовлення;
 • виконання замовлення у встановлений термін.

Портфоліо агенції містить багато готових варіантів — адресні таблички, вказівні та інші, які можна брати за зразок. У разі необхідності ми готові розробити ваш варіант з нуля. Власне виробництво дає змогу практикувати гнучкість цін.

Види табличок для користувачів

Крім класифікації з урахуванням призначення, такі вироби передбачають різновиди по типу встановлення. З цієї точки зору вирізняються таблички на двері, які кріпляться за допомоги гвинтів чи інших фіксаторів. Окремий сегмент являють офісні таблички на двері – часто вони передбачають необхідність періодичної зміни інформації. Також у списку пропозицій таблички на стіл, які характеризуються опцією мобільності. Монтажних робіт вони зазвичай не передбачають, а просто встановлюються на поверхню. 

Загалом пропозиції передбачають наступні різновиди:

 • Адресні на будинок – можуть мати підсвічування. Виготовляються в різних розмірах та конфігураціях з використанням металу, дерева, кераміки, каменю.
 • Акрилові — пропонуються в різних кольорах, передбачаючи застосування технологій гравіювання, аплікації, друку. Можуть використовуватися на вулиці і в приміщенні.
 • Пластикові – у цьому випадку застосовуються методи нанесення друку на плівку. Найчастіше призначені для роботи всередині приміщення.
 • Металеві таблички – ці вироби можуть виготовлятися зі сталі, міді, латуні. Окремі варіанти пропонуються із підсвічуванням. Вироби з алюмінієвим профілем часто поєднуються з композитом, акрилом, ПВХ.
 • Рельєфні – мають написи з символами випуклими або втопленими у тло. Їх можна використовувати як таблички на кабінет, також часто подібні вироби можна побачити на вулиці.
 • Неонові таблички – найчастіше підходять для встановлення в громадських місцях, де мало світла. Деякі варіанти можна монтувати лише на вулиці або у приміщенні.

Для замовлення послуги по виготовленню табличок просто наберіть наш номер телефону, або зверніться через спеціальну форму на сайті. Ми завжди готові виконати всі ваші побажання, та виготовити рекламну продукцію в обумовлені терміни.


Готові працювати з нами?

Наша команда готова! Чекаємо на вашу заявку, щоб втілити ваші маркетингові ідеї в реальність!Залишити Заявку


Готові працювати з нами?

We Build Building and Great Homes.

We successfully cope with tasks of varying complexity, provide long-term guarantees and regularly master new technologies.

Get in touch

(+380) 50 318 47 07

65 Allerton Street 901 N Pitt Str, Suite 170, VA 22314, USA

Facebook Twitter Linkedin