LEVUS

Виготовлення об’ємних літер — одна з найпопулярніших послуг у рекламному агентстві LEVUS. Завдяки універсальності цього типу рекламного продукту, різноманітності у виконанні та стилях, він актуальний як для невеликого магазину, так і для великого бізнесу, незалежно від сфери діяльності. Найчастіше він є повноцінною, задекорованою заміною стандартних вивісок, але завдяки роботі фахівців LEVUS, об’ємні букви здатні стати повноцінним обличчям компанії, розміщеним як усередині приміщення, так і зовні будівлі.

Замовлення об’ємних літер в LEVUS

Ми займаємося дизайн-розробкою рекламного продукту, його виробництвом, підготовкою дозвільних документів і монтажем на об’єкті замовника. За 10-ти річну практику, агентство LEVUS зуміло створити виробництво повного циклу, де мінімізується зайнятість замовника. Від клієнта ми просимо лише описати бажану концепцію рекламного продукту і узгодити дизайн-макет, а також вибрати стиль і матеріали виготовлення.

Вкрай важливо, щоб замовлення виконували фахівці в галузі дизайну та маркетингу, використовували виключно якісні матеріали. Навіть замовляючи об’ємні літери з підсвічуванням, ми готові запропонувати різні варіанти освітлення та елементи декорування або монтажу, що забезпечить індивідуальність вашого замовлення. Уся робота, від моменту першого звернення, до монтажу готового виробу — структурована і складається з декількох кроків:

 1. Ви заповнюєте бриф, відповідаючи на основні питання про вашу компанію, сферу її діяльності, особливості продукції або послуг.
 2. Складається технічне завдання для фахівців. У цьому вам допоможе персональний менеджер LEVUS. Після схвалення ТЗ, підписується договір на надання послуг і розраховується вартість замовлення.
 3. Проводиться розробка маркетинг-плану (при замовленні різних видів реклами), перевіряється його узгодженість, збереження єдиного стилю і охоплення цільової аудиторії.
 4. Створюється перший дизайн-макет: розробка слоганів, підбір колірного і візуального оформлення.
 5. Макети узгоджуються з клієнтом, вносяться поправки і зміни, за необхідності переробляються, за бажанням замовника.
 6. Юридичний відділ перевіряє можливість встановлення. У випадках, якщо проводиться зовнішня реклама, об’ємні букви можна монтувати за наявності дозволів від державних органів.
 7. Узгоджені дизайн-макети відправляються на власну виробничу лінію рекламного агентства LEVUS.
 8. Готова продукція відправляється на об’єкт для подальшого монтажу. Відправку можна замовити в будь-який з регіонів України.

Встановити рекламні букви, під’єднати освітлення або внутрішнє світло можуть фахівці нашого агентства.

Важливі особливості 

Вартість об’ємних літер безпосередньо залежить від матеріалу їх виготовлення, розміру, складності форм, наявності підсвічування і місця монтажу. LEVUS займається виробництвом повного циклу, що дозволяє заздалегідь розрахувати бюджет і прописати його в договорі надання послуг.

Види об’ємних букв

Існують сотні варіацій готової продукції. Обмеження можуть торкнутися лише фантазії клієнта й особливостей приміщення або будівлі. Всі види букв образно ділять на кілька напрямків, зі специфічними характеристиками:

 • з вбудованим підсвічуванням або додатковим зовнішнім освітленням;
 • псевдооб’єм — ідеальне рішення для невеликих приміщень, де існує обмеження щодо вільного простору або ваги;
 • цільні або збірні конструкції;
 • з підсилювачами для монтажу (частіше використовується при даховому монтажі або при великих розмірах);
 • вмонтовані на єдину основу або мають власні кріплення.

З чого виробляються

Власне виробництво об’ємних літер дає змогу пропонувати клієнтам можливість вибору виробів із різних матеріалів:

 • металеві;
 • пластикові;
 • скляні;
 • пінопластові;
 • оргскло або акрил.

За необхідності, завжди можна вибрати інші матеріали для виробництва, якщо цього вимагає концепція вашого бізнесу. Також низка обмежень стосується місця і доступного способу встановлення рекламної продукції.

Види підсвічування

За необхідності, ви можете замовити світлові букви на стіну або дах. Світлові букви актуальні всередині приміщення або під час розроблення outdoor-реклами. Підсвічування буває різних типів: вбудоване всередину короба, зовнішнє, фонове, контурне. Для деяких напрямків бізнесу актуальним буде встановлення відкритих світлодіодів або лампочок зовні каркаса букви. Вибір кольорів і відтінків, типу розсіювачів, теплоти освітлення — не обмежений.

Монтаж

Клієнти рекламної агенції LEVUS об’ємні букви купити можуть як для декорування власних офісів, приймалень, кабінетів або магазинів, так і в якості зовнішнього іміджевого інструменту. Саме тому ми розробили величезну кількість стандартизованих кріплень, що дають змогу здійснювати монтаж:

 • на підлогу;
 • на стіну;
 • на дах;
 • під стелю.

Обмеження щодо способу монтажу можуть бути через особливості законодавства або вільного простору всередині приміщення. Великі дахові конструкції та підвісні варіанти мають додаткові ребра жорсткості або посилений каркас, на які юристи LEVUS допоможуть отримати дозвіл.

LEVUS в Україні

Останні 5 років ми активно просуваємо тенденцію створення якісної реклами на території всієї країни. Маючи 20-річний досвід роботи в ніші та величезну кількість виконаних замовлень у столиці, було вирішено розширити межі за межі Києва та області. Сьогодні послугами рекламної агенції LEVUS користуються мережеві корпорації та малий бізнес у Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові, Миколаєві, Чернігові, Вінниці, Чернігові, Полтаві, Полтаві та Кривому Розі. Не пропустіть ексклюзивну можливість отримати якісну рекламу від команди провідних фахівців.


Готові працювати з нами?

Наша команда готова! Чекаємо на вашу заявку, щоб втілити ваші маркетингові ідеї в реальність!Залишити Заявку


Готові працювати з нами?

We Build Building and Great Homes.

We successfully cope with tasks of varying complexity, provide long-term guarantees and regularly master new technologies.

Get in touch

(+380) 50 318 47 07

65 Allerton Street 901 N Pitt Str, Suite 170, VA 22314, USA

Facebook Twitter Linkedin