LEVUS

Широкоформатний друк — вигідний та ефективний внесок у бізнес

Найдієвішою реклама буває тоді, коли вона займає великі площі. Зробити це можна з використанням банерів, великих вивісок та інших засобів. При цьому для виготовлення подібних засобів найчастіше використовується широкоформатний друк – Львів є саме тим містом, де можна замовити цю послугу. Така технологія передбачає можливість наносити якісне зображення на різні види матеріалів – тканину, рядно, папір, плавку тощо. Використовується цей метод і на постерах, табличках, вивісках.

Особливості широкоформатного друку

Головною особливістю цього методу є висока роздільна здатність нанесення зображення, в результаті чого отримується ідеальна якість малюнку. Така ціль досягається, завдячуючи використанню спеціального обладнання – плотерів та принтерів. Отримані вироби замовник може розміщувати як на вулиці, так і в середині приміщення. Використання надійного чорнила забезпечує тривалий термін служби.

Вибір формату виконання робіт та основного матеріалу залежить від призначення рекламного виробу. Інтер’єрний друк передбачає подальше використання банеру чи вивіски всередині приміщення. У цьому випадку важлива якість зображення та безпека матеріалів для здоров’я людини. Тому для роботи рекомендований високоякісний пластик, папір, флізелін. Найчастіше подібні вироби замовляються для:

 • дизайнерських компаній;
 • картографічних центрів;
 • проєктних бюро;
 • фото центрів.

Вуличну рекламу розміщують переважно на банерних сітках, тканині. Як правило, такі вироби використовуються для оформлення фасадів будинків зовні, коли потрібно замаскувати від сторонніх очей ремонті роботи на будівельних конструкціях. Також їх розміщують вздовж доріг на спеціальному оснащенні.

Зробити правильний вибір, підібрати оптимальні матеріали, розробити дизайн та якісно виконати роботу зможуть лише досвідчені фахівці.

Широкоформатний друк в Левус – великі можливості з необмеженим потенціалом

Пропонуючи послугу, наша агенція забезпечує повний формат робіт, починаючи від збору потрібного матеріалу. Працюючи у цій сфері верх 10 років, ми гарантуємо якість та ефективність, а доступна ціна у нас досягається за рахунок власного виробництва. Алгоритм роботи агенції полягає у наступному:

 • розробка макету – нашу дизайнери генерують ідею, які треба донести до цільової аудиторії;
 • опрацювання дизайну – вибираються кольорові рішення, шрифти, зображення тощо;
 • підбір основного матеріалу та типу фарби;
 • друк реклами у відповідності із запитом замовника.

Специфікою нашої роботи є повна відповідальність за результат. За необхідності ми забезпечуємо юридичну підтримку для отримання дозволів на розміщення реклами. Монтаж реклами також входить по переліку рекомендованих компанією послуг. Ми працюємо для більшості міст України – у нас замовляє широкоформатний друк Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів.

Пропозиції реклами із використанням широкоформатного друку

Найбільш практичними та зносостійкими виробами засобами реклами спеціалісти вважають вироби на основі плівки-самоклейки Оракал. Її можна розміщувати фактично на будь-яких поверхнях. Один із варіантів – перфорована плавка, які підходить для скляних елементів. За необхідності виготовлення банерів за доступною вартістю можна використати спеціальне полотно. Найчастіше друк банерів такого типу замовляють власники торгових центрів, магазинів, тощо. Окрім того, компанія Левус здійснює широкоформатне нанесення на банерну перфоровану сітку, на полотні, здійснюючи виготовлення брандмауерів, біл-бордів, друк плакатів. В якості чорнила вибираються УФ-форматні, сольвентні та екосольвентні типи.

До переваг такого методу відносять наступне:

 • тривалий термін дії – зображення тримається мінімум 2-3 роки;
 • чіткість малюнків та тексту, які добре видно здалека;
 • універсальність – друкувати можна будь-яку інформацію.

Ми піклуємося про якість робіт та ретельно виконуємо кожен окремий етап, починаючи від створення макету, і закінчуючи монтажем друкованого виробу. Скористатися послугами компанії Левус дуже просто. Потрібно лишень подати заявку на неї через наш сайт, або зателефонувати за вказаним номером.


Готові працювати з нами?

Наша команда готова! Чекаємо на вашу заявку, щоб втілити ваші маркетингові ідеї в реальність!Залишити Заявку


Готові працювати з нами?

We Build Building and Great Homes.

We successfully cope with tasks of varying complexity, provide long-term guarantees and regularly master new technologies.

Get in touch

(+380) 50 318 47 07

65 Allerton Street 901 N Pitt Str, Suite 170, VA 22314, USA

Facebook Twitter Linkedin