LEVUS

Лайтбокси — найпопулярніший вид внутрішньої і зовнішньої реклами. Часто його замовляють на заміну застарілим стаціонарним вивіскам. Являє собою пустотілий короб, на міцному каркасі, з вбудованим внутрішнім підсвічуванням. У рекламному агентстві LEVUS лайтбокси на замовлення можна зробити для внутрішнього і зовнішнього монтажу, різних форм і розмірів. 

Особливості лайтбоксів

Світловий короб є універсальним методом реклами та інформування. Завдяки своїй легкості і можливості підвищеного рівня захисту від зовнішнього середовища, він може стати заміною вивіски магазину або офісу. Часто світлові короби використовують як доповнення до об’ємних літер або банера. Конструкція активно використовується всередині приміщень, у великих торгових центрах, зовні будівлі або на вулицях міста. Величезне значення має тип обраної конструкції, адже досить часто замовити лайтбокс можна і з прозорим корпусом, для розміщення всередині друкованих банерів.

Види світлових коробів

Перевагою замовлення лайтбоксу в рекламному агентстві LEVUS буде можливість створення персоналізованої продукції, яка розробляється за індивідуальним замовленням. Існує величезна різноманітність світлових коробів, які являють собою як повноцінну конструкцію, з обклеюванням або забарвленням лицьового боку, так і варіанти, призначені для фронтального підсвічування банерів. Перед тим, як зробити замовлення лайтбоксу, слід розібратися з їхніми основними видами. Відрізняються вони за низкою технічних особливостей:

  • Двосторонній лайтбокс. Найчастіше лайтбокси купити можна для монтажу на дах або козирок магазину. За рахунок незначного подорожчання конструкції можна отримати повноцінну двосторонню вивіску, яку буде видно як з вхідної групи, так і з задньої частини будівлі. Це необхідний елемент іміджевого маркетингу, націлений на максимальне охоплення аудиторії. 
  • Торцевий. Аналог двосторонньої вивіски — торцевий лайтбокс. Він на 100% ідентичний двосторонньому варіанту, але з іншим принципом кріплення. Тут монтаж проводиться на стіну, а сама конструкція виконується з полегшених матеріалів, щоб знизити навантаження на кронштейни.
  • Тонкий лайтбокс. Пристінні варіанти мають лише одну лицьову сторону. Задня стінка виконує роль кріпильного елемента. Завдяки простоті конструкції, частіше їх роблять з можливістю вставки банера, водночас зовнішня ПВХ панель є прозорою. Такі елементи часто зустрічаються в торгових центрах і магазинах, з актуальною інформацією про продукцію або акції.

Усі перераховані варіанти мають обов’язкове внутрішнє джерело світла. Залежно від бюджету і виду, типи освітлення можуть відрізнятися.

Як вибирають підсвічування

Сучасне виробництво практично повністю перепрофілювалося на LED-освітлення. Лайтбокси-вивіски виготовляються з урахуванням необхідності створення рівномірного підсвічування по всьому периметру, з можливістю створення додаткових зовнішніх контурів. Як альтернативу деякі споживачі використовують застарілі люмінесцентні варіанти, але вони значно дорожчі в обслуговуванні і вимагають серйозного джерела живлення.

LED-лампи є найбільш економічним варіантом, який може використовувати як живлення: акумулятори, батарейки, мережеве підключення. З огляду на мінімальний поріг енергії навіть для діодів з потоком люменів від 3000, такий варіант підійде для МАФів і магазинів, які хочуть працювати в період відключення світла. Вивіска завжди буде увімкнена, незалежно від електрифікації, за умови включення в технічне завдання для виробничого цеху такої особливості.

Лайтбокси: виготовлення в LEVUS

Виробничий процес запускається у цехах компанії лише за умови попереднього узгодження проєкту. Менеджери рекламного агентства LEVUS обов’язково створять технічне завдання виготовлення лайтбокс вивіски, на основі наданих вами даних. Ми пропонуємо різні види конструкцій, які відрізняються за класифікацією:

  1. Банерний. Застосовується для великих конструкцій, з додатковим відсіком під друковану продукцію. Виготовляється на основі профілів із металу. Каркас частіше не посилений, але за рахунок додаткових бортів виріб отримав достатню міцність для тривалого використання.
  2. Клеєний. Наперед нарізаний за заданими розмірами корпус проклеюється додатковим ПФХ смугами в місцях стику. Основне завдання — повна або часткова герметизація конструкції для подальшого розміщення на вулиці. Задня частина є знімною, що підвищує ремонтопридатність.
  3. Профільний. Найбільш популярна та універсальна конструкція. Каркас із алюмінієвого профілю досить міцний, надійний та легкий. Дозволяє розміщувати лайтбокси як зовні, так і всередині будівлі. За рахунок надійності каркаса та його жорсткості такі варіанти частіше використовують для розміщення підвісних вивісок.
  4. Композитний. Створюються із алюмінієвого композиту. Лицьова поверхня фарбується, обклеюється або наноситься гравіювання. Саме полотно легко обробляти, що дає можливість створювати цільний структурний виріб. Підсвічується в ньому лише перфорація або вирізані літери, що надає їм особливо елегантного візуального ефекту.

Виготовлені вироби будь-яким із способів, припускають попереднього розміщення конструкції кріплень або підготовки місця під них. Рекламна агенція LEVUS понад 10 років на вітчизняному ринку. Ми виконали тисячі замовлень з виробництва світлових вивісок та маємо власних спеціалістів із монтажу. Якщо ви хочете замовити продукцію «під ключ», але з самостійною установкою, повідомте про це перед покупкою. Продукція LEVUS багато років успішно виконує свої завдання в Одесі, Дніпрі, Кривому Розі, Львові, Києві, Харкові, Запоріжжі, Вінниці, Чернігові, Миколаєві та десятках інших міст. Використовуйте не лише рекламу на лайтбоксах, але й інші види поліграфії та цифрового маркетингу, щоб забезпечити максимальний рівень цільової аудиторії.


Готові працювати з нами?

Наша команда готова! Чекаємо на вашу заявку, щоб втілити ваші маркетингові ідеї в реальність!Залишити Заявку


Готові працювати з нами?

We Build Building and Great Homes.

We successfully cope with tasks of varying complexity, provide long-term guarantees and regularly master new technologies.

Get in touch

(+380) 50 318 47 07

65 Allerton Street 901 N Pitt Str, Suite 170, VA 22314, USA

Facebook Twitter Linkedin