LEVUS

Лазерне гравіювання — точність, універсальність, економічна вигода

Лазерне гравірування – це надзвичайно популярна технологія, яка дає можливість суттєво підвищити потенціал реклами. На сьогодні вона застосовується на різних матеріалах, забезпечуючи нанесення стійкого та чіткого зображення. Метод застосовується під час виготовлення різноманітної сувенірної продукції, також доцільний він і для нанесення написів на табличках. 

Особливості та переваги лазерного гравіювання

Суть цього методу полягає в нанесенні зображення за допомоги сфокусованого променя лазера. Потужність цього променя дає можливість обробляти поверхню заготовки при видаленні (випаровуванні) верхнього шару. Можливості лазерних граверів дозволяють регулювати силу променя, щоб отримати потрібний ефект дії на поверхню.

Багато замовників надають перевагу цьому методу – використовує лазерне гравіювання Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів. Пояснюється це тим, що даний метод дозволяє отримати різні унікальні речі:

  • печатки та штампи;
  • вивіски, таблички – на двері та настільні;
  • гардеробні та надверні номерки;
  • тильди, беджі, брелоки;
  • створення особливих рекламних форм;
  • вказівники та вивіски;
  • ручки, запальнички, декоративні підставки та інші сувеніри;
 • дипломи, сертифікати , які мають гравіювання на металі.

Можна відзначити багатогранність матеріалів та заготовок, які використовуються при цьому методі. Це може бути деревина, камінь, органічне або звичайне скло, метал, пластик. Висока точність роботи забезпечує максимальну деталізацію зображення. Автоматизація процесу фактично повністю виключає помилки, знижуючи фактор браку. Відзначається і довговічність – гравіровані зображення надзвичайно важко пошкодити чи видалити.

Де замовити лазерне гравіювання?

Послуга цього формату доступна замовникам в рекламній агенції Левус. Ми пропонуємо великий перелік виробів для зовнішньої та внутрішньої реклами, передбачаючи використання даної технології. Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на наступні переваги:

 • висока якість робіт – ми маємо більш, ніж 10-річний досвід у цьому напрямку;
 • доступна вартість – власне виробництво дає можливість нам забезпечувати гнучке ціноформування;
 • виконання робіт у форматі «під ключ», від розробки дизайну, до встановлення рекламних конструкцій.

Ми працюємо у зручному для замовника режимі, передбачаючи різні варіанти оплати та виконання роботи в обумовлені терміни.

Специфіка гравіювання на різних матеріалах

Колір отриманого зображення залежить від типу використовуваної сировини. Так, наприклад, контрастні малюнки можна отримати при обробці деревини, пластика, металу, шкіри. Не контрастне зображення буде на камені та фарфорі, на склі виходять матові малюнки. Особливості таких матеріалів полягають у наступному:

 • Акрил – найпопулярніша сировина. З нього виготовляють недорогі таблички, номерки. В залежності від виду матеріалу малюнок може вийти м’яким або зернистим. Додавання світлодіодного підсвічування дозволяє створювати унікальні рекламні стенди та вивіски.
 • Деревина, фанера. У цьому випадку гравіювання дещо схоже на випалювання по дереву. За допомогою технології виготовляються таблички, декоративні панелі, сувенірна продукція.
 • Пластик, гума. Гравіювати можна фактично по всіх видах ПВХ, які не продукують шкідливих випарів при нагріванні. Метод дозволяє виготовляти печатки і штампи з максимальною точністю. Також пластик з таким оформленням використовується для виготовлення табличок.
 • Лазерне гравіювання на металі. У цьому випадку майстри використовують спеціальні пасти, які забезпечують полімеризацію під впливом променя. Інший варіант – застосування особливого листового алюмінію, який чорніє після обробки лазером. Такий формат гравіювання передбачає можливість виготовлення табличок на двері, для офісних приміщень, беджів, шильдів тощо.

Ви можете замовити нанесення написів та зображень на рекламну продукцію і сувенірні вироби на зручних для себе умовах. Подати заявку гравірування на металі (Київ), або для інших міст вам буде зручно безпосередньо на сайті агенції. Також ми приймаємо замовлення по телефону – номери можна знайти на сторінці інтерфейсу.


Готові працювати з нами?

Наша команда готова! Чекаємо на вашу заявку, щоб втілити ваші маркетингові ідеї в реальність!Залишити Заявку


Готові працювати з нами?

We Build Building and Great Homes.

We successfully cope with tasks of varying complexity, provide long-term guarantees and regularly master new technologies.

Get in touch

(+380) 50 318 47 07

65 Allerton Street 901 N Pitt Str, Suite 170, VA 22314, USA

Facebook Twitter Linkedin