LEVUS

Банер є самостійною рекламною одиницею, що використовується для просування компанії або продукту, інформування цільової аудиторії, залучення нових покупців у мережі або до офлайн точок продажів. На відміну від більшості видів outdoor-реклами, виготовлення банерів замовляють незалежно від місця розташування магазину або офісу рекламованої компанії. Банери зручні у використанні, швидко виготовляються і несуть максимальну користь для бізнесу, за умови, що їхньою розробкою і виготовленням займаються фахівці рекламного агентства LEVUS.

Виготовлення рекламних банерів

Рекламний банер — один з перших видів широкоформатної поліграфічної реклами. Його суть у простоті та інформативності. Не дарма на честь першого виду широкоформатної реклами названі графічні зображення в мережі на посадкових сторінках. Завдяки своїй унікальності і доступності виробництва, замовити банер в LEVUS залишається вигідним рішенням для малого і середнього бізнесу, великих корпоративних гігантів, навіть для особистих цілей. 

Рекламні банери виробляються з різних матеріалів. Всього споживачеві пропонується більше десяти варіацій матеріалу для друку, які визначають довговічність продукції, місце і спосіб її монтажу. Найчастіше визначення типу використовуваного матеріалу і виду фарби безпосередньо залежить саме від безпосереднього завдання: тривале або короткострокове розміщення, можливість повторного використання, необхідність у продувності матеріалу та інше. Якщо ви не знаєте який замовити банер, вам обов’язково допоможуть фахівці LEVUS. Процес виготовлення персонального банера під замовлення відбувається в кілька етапів:

 1. Консультація персонального менеджера
 2. Складання технічного завдання для дизайнера
 3. Підготовка чорнового дизайн-макету, зі схематичним розміщенням зображень та інформації на ньому
 4. Затвердження макета замовником, виконання правок за проєктом, за необхідності
 5. Відправка дизайн-макету на друк, на власному виробництві рекламного агентства LEVUS
 6. Доставка готової продукції до місця монтажу

За необхідності, юридичний відділ нашої компанії проведе оцінку макета і місця його розміщення. У випадках, якщо установка (або наклеювання) проводиться поблизу доріг або на фасадах будівель, рекламні банери обов’язково потрібно погоджувати з юристами. Це дасть змогу швидко отримати дозвіл від органів самоврядування, ще до запуску продукції у виробництво.

Види банерів

Замовити рекламний банер в LEVUS ви можете за персональним макетом або із залученням дизайнерів і маркетологів нашої компанії. Залежно від поставленої мети, розміри, конструкція і тип банера можуть відрізнятися. Вам належить вибрати найбільш підходящий варіант з десятків запропонованих фахівцями. 

Матеріали виготовлення банерів

Замовити банер можна з паперу, тканини або пластику. Саме ці три матеріали стали основою для всього розмаїття продукції. З огляду на величезну кількість підвидів друкованої продукції, її поділили на кілька напрямків:

 1. Frontlit. Міцна тканинна основа з можливістю додаткового нанесення захисту у вигляді ламінування. Тканина може використовуватися різної щільності та ваги, що визначає її довговічність і можливість використання просто неба.
 2. Blacklit. Найпоширеніший вид банерів, який застосовується всередині рекламних щитів із внутрішнім підсвічуванням. Буває багатошаровим, що дає змогу використовувати обидві сторони для друку. 
 3. Прес-волл. Такий банер на замовлення створюється під індивідуальні розміри металевої рами. В якості кріплень використовуються люверси або спеціальні кишені. Залежно від обраної тканини або ПВХ можуть відрізнятися міцністю, щільністю, наявністю відблиску, можливістю нанесення додаткових шарів захисту.
 4. Класичний. Стандартна друкована поліграфічна продукція. В якості основи використовується папір зі спеціальним матовим або глянцевим покриттям. Найбюджетніший з варіантів, з відносно невеликим терміном служби.

Замовити банер можна з різних матеріалів. Тентова тканина, самоклейні матеріали, папір або ПВХ-основа — все це лише загальні назви. Багато що залежить від якості матеріалу. Варто розуміти, що рекламна агенція LEVUS використовує тільки високоякісну основу для друку і професійні фарби, які мало схильні до зовнішніх кліматичних умов, але саме матеріали є основою ціни.

Вартість рекламної продукції

Залежно від того, який ви хочете замовити банер, ціна може змінюватися. Основою вартості в нашій компанії завжди є використовувані матеріали. Тканинна основа і паперова мають абсолютно різну вартість і значно відрізняються за простотою обробки. Саме тому, ми пропонуємо клієнтам уточнювати вартість замовлення у менеджерів рекламного агентства LEVUS. Менеджери зможуть розрахувати в яку суму обійдеться виготовлення банера, спираючись на низку важливої інформації:

 • місце і тривалість розміщення продукції;
 • необхідний тип матеріалу;
 • вид фарби, необхідність у додатковому захисному шарі;
 • розміри полотна, кількість виробів;
 • додаткові послуги у вигляді: оверлока, люверсів або спеціальних кріплень.

Уся продукція, вироблена на нашому виробництві, може бути зроблена, як за ескізами клієнта, так і з залучення дизайнерів LEVUS. Ми надаємо свої послуги підприємцям з різних регіонів України. За останні 5 років, поліграфічна продукція від нашого рекламного агентства була замовлена в усі найбільші міста країни. Розміщують наші банери: Хмельницький, Кривий Ріг, Київ, Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Чернігів, Полтава, Львів, Дніпро, Вінниця та інші міста.


Готові працювати з нами?

Наша команда готова! Чекаємо на вашу заявку, щоб втілити ваші маркетингові ідеї в реальність!Залишити Заявку


Готові працювати з нами?

We Build Building and Great Homes.

We successfully cope with tasks of varying complexity, provide long-term guarantees and regularly master new technologies.

Get in touch

(+380) 50 318 47 07

65 Allerton Street 901 N Pitt Str, Suite 170, VA 22314, USA

Facebook Twitter Linkedin